Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Carhampton 4****, Plymouth

Snadná online rezervace Carhampton a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Plymouth bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Carhampton (Penziony), ubytování Plymouth, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Carhampton. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Carhampton může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Carhampton se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Carhampton vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.6

Carhampton 4**** (Penziony), Plymouth

82 Greenbank Avenue, Plymouth, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Carhampton
Carhampton 1Carhampton 2Carhampton 3Carhampton 4Carhampton 5Carhampton 6Carhampton 7Carhampton 8Carhampton 9Carhampton 10Carhampton 11

Carhampton is set in Plymouth, 1.2 km from the City Centre and the Drake Circus Shopping Centre. Plymouth Hoe is 1.6 km away. On-street parking is available.

Carhampton features free WiFi. The rooms have an en-suite bathroom, a flat-screen TV, tea/coffee making facilities, bottled water, snack bars, wine glasses and tumblers. Free toiletries are provided.

Plymouth Pavilions is 2.1 km from Carhampton, while Plymouth University is 1 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Carhampton)

Jídlo a pití

Možnosti snídaně

Doprava

Parkování na ulici, Parkování pro handicapované

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Carhampton)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Carhampton)

Informujte prosím Carhampton o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.